м. Київ,
вул. Білоруська 2а оф. 1

Чорногорія

Тури до Чорногорії з Києва


За незвичною для нашого слуху назвою Монтенегро ховається рідна слов'янська душа – наймолодша незалежна держава Чорногорія, яка донедавна входила до складу Югославії. Маленька, дружня, надзвичайно красива, ця країна популярна насамперед серед любителів відокремленого відпочинку на природі.

Поступово, але цілеспрямовано крихітна Чорногорія відвойовує своє місце під сонцем у туристичному світі. Гостям тут пропонується відпочити на одному із сотень пляжів Адріатичного або Середземноморського узбережжя, прогулятися старовинними вуличками міст Будва, Бар, Котор; піднятися на гори національного парку Дурмітор, насолодитися прохолодою незайманих лісів, випробувати гострі відчуття, сплавляючись річкою Тара.

Де відпочити у Чорногорії?

Туристична інфраструктура цієї країни почала активно розвиватися лише після проголошення незалежності у 2006 р., тому відпочинок тут обирають люди переважно невибагливі, любителі спокою та тиші, сім'ї з маленькими дітьми. Ціни на послуги у місцевих готелях «не кусаються», тому дозволити собі відпочинок на узбережжі однієї з чорногорських Рів'єр (так тут прийнято називати всі курорти) може собі будь-який наш співвітчизник.

Герцегнівська, Будванська, Ульцинська, Барська Рів'єри привітно зустрічають гостей теплим морем і лагідним сонцем, а найвідоміші гірськолижні центри – Колашин та Жабляк запрошують любителів активного відпочинку покататися з крутих схилів Дурмітор.

Екскурсійний туризм

Практично вся територія республіки Монтенегро знаходиться під захистом міжнародної організації Юнеско, і це не дивно – адже на цьому маленькому клаптику земної кулі сконцентровано безліч пам'яток культури, історії та архітектури, аналогів яких немає ніде у світі.

До екскурсійної програми турів Чорногорією обов'язково входить її візитна картка – острів Св. Стефана та монастир Острог. Чудові краєвиди відкриваються з оглядового майданчика Котора та Боко-Которської бухти. Багато старовинних храмів і монастирів розташовані і в інших стародавніх містах країни - Будве, Улцинь, Герцег-Нові.

Справжня перлина Чорногорії – Скадарське озеро, найбільше та найчистіше на Балканському півострові. У ньому водиться рідкісна риба – каран, якої немає більше ніде у світі. На крихітних острівцях в районі озера розташовані кілька монастирів XIV-XV століть, що діють. А якщо ви підніметеся на вершину Ловчен, то зможете відвідати мавзолей знаменитого правителя та просвітителя Чорногорії Петра Негоша.

Пляжні тури

Сумарна довжина всіх чорногорських пляжів становить 73 км. Усі вони дуже різні: на півдні – з дрібним золотистим піском, на півночі – штучно створені з величезних бетонних плит, від Будви до Сутомору – галькові, найкращі на Середземномор'ї. Але є й те, що їх поєднує: схильність у затишних бухтах між скелями, захищеними від вітрів та негоди. Любителі дайвінгу люблять узбережжя Монтенегро за велику кількість підводних печер та вапняних коралових рифів.

Пляжним центром країни вважається стародавня Будва, де влітку панує веселощі до ранку, а широкий вибір різних розваг не дає відпочиваючим занудьгувати ні на хвилину. Добре розвинена туристична інфраструктура на курортах Бечичі, Улцинь, Сутоморе, де відпочиваючим надаються комфортніші умови відпочинку.

Привітний прийом у цій країні очікує нудистів, для яких тут відведені окремі території та цілі туристичні комплекси зі спеціально обладнаними пляжами.

Сімейний відпочинок

Чорногорія – одне із найкращих місць у Європі для відпочинку з дітьми. Любителям тихих затишних куточків ідеально підійдуть Свєті Стефан, Петровац, Рафаїловичі – курорти, розташовані неподалік Будванської Рів'єри. Тут при кожному готелі обов'язково працює дитячий клуб, де батьки можуть залишати дітей під опікою аніматорів та спокійно насолоджуватися відпочинком. Для дітей проводяться цікаві заходи – ігри, конкурси, спортивні змагання.

Оздоровчий туризм

Чорногорія – один із небагатьох куточків на карті Європи, де природа залишилася майже не зворушеною людиною. Ця маленька країна наповнена життєдайним чистим повітрям, прозорими як сльоза річками та озерами, первозданними лісами, квітучими луками. Тут розташовані популярні курортно-санаторні центри "Врмац", "Златибор", "Бане Ковиляча", "Ігало", що спеціалізуються на лікуванні захворювань нервової, серцево-судинної системи та органів дихання.
Як вибрати та купити тур до Чорногорії