м. Київ,
вул. Білоруська 2а оф. 1

Ізраїль

Тури до Ізраїлю з Києва


Чули назву "Земля Обітована", але точно не знаєте, де вона знаходиться? Знайдіть на карті світу Близький Схід і держава Ізраїль – це і є те саме легендарне місце, де беруть початок витоки всіх світових релігій і куди прагнуть прихильники різних конфесій і віросповідань для отримання Божої благодаті. Святі для віруючих біблійні міста Єрусалим, Назарет, Віфлеєм, Єрихон – живі свідки історії Християнства, розташовані саме тут.

Крім паломників, до Ізраїлю їдуть охочі омолодити організм та поправити здоров'я на чудотворному Мертвому морі, сімейні пари з дітьми, любителі дайвінгу. Суперпопулярний цей напрямок і у молодих марнотратників життя – чадні вечірки в ізраїльських нічних клубах здобули собі славу далеко за межами батьківщини. А тури з «Все Включено» в Ізраїль, що вибрали, обов'язково звернуть увагу, що готелі цієї країни, балують напрочуд високим рівнем сервісу.
Що ж до наших туристів, чи то паломники чи любителі пляжного відпочинку, за фактичної відсутності віз, мовного бар'єру та наявності «рідних осіб» на кожному кроці цей куточок земної кулі вже давно став чимось звичним і майже рідним. Офіційно близько 60% населення країни становлять корінні євреї, решту 40% - вихідці з колишніх країн СРСР.

Де відпочити в Ізраїлі?

Природні, релігійні та історичні скарби Ізраїлю воістину безмежні. Ізраїльтяни дбайливо ставляться до своїх пам'ятників, вшановують їх та із задоволенням демонструють гостям своєї країни.
Окрім найцікавішої екскурсійної програми ця красива країна пропонує відпочиваючим відмінний сервіс у мережі висококласних готелів на всесвітньо відомих курортах Кейсарії, Нетанії, Герцилії, Тель-Авіва, Ейлата. На вас чекають білосніжні пляжі Червоного, Середземного та Мертвого морів, а також круті траси гірськолижних курортів Хермона з максимальним вибором розваг та послуг.

Паломницькі тури

Для тих, хто їде до Ізраїлю вклонитися святиням, першим пунктом подорожі стає Єрусалим – унікальне місто, де кожен камінь на бруківці дихає стародавньою історією. Його основні пам'ятки: знаменита Стіна Плачу - іудейська святиня, де кожен паломник може залишити записочку з проханням до Господа, і Храм Господній – місце, де був розп'ятий, похований, а потім воскрес Ісус Христос. Тут же розташовані мечеті Аль-Акса та Купол Скелі, гора Сіон, Гефсиманський сад.
Ізраїльські тури місцями, згадки про які є в Біблії, надзвичайно цікаві та пізнавальні. У стародавньому місті Єрихоні можна побачити руїни палацу царя Ірода, у Віфліємі – печеру, де народився Христос, а у місті Назарет – піднятися на Галілейську гору, де за легендою він перетворив воду на вино.

Пляжний відпочинок

Купальний сезон в Ізраїлі триває з березня до кінця листопада майже 9 місяців. На курортах Тель-Авіва та Нетанії пляжі чисті, білі, чудово обладнані, а море прозоре та надзвичайно тепле. Ейлата більше сподобається шанувальникам сноркелінгу і дайвінгу – поблизу її берегів надзвичайно мальовничий підводний світ. Любителям інших активних видів відпочинку тут також нудьгувати не доведеться: віндсерфінг, яхтинг, водні лижі, польоти над морськими просторами на планері або з парашутом - все це і багато інших мирських забав Земля Обітована надає повною мірою.
Широко відомо про особливе, трепетне ставлення ізраїльтян до дітей – як своїх, так і чужих. І ті, хто вибрав тур зі «Все включено» і ті, хто відпочиває у простішому містечку, напевно це оцінять. Адже в будь-якому з готелів цієї країни обов'язково є всі умови для маленьких гостей – дитячі клуби, анімація, окреме дитяче меню та басейни. Відпочивати із дітьми в Ізраїлі – одне задоволення!

Оздоровчий відпочинок

Мертве море настільки насичене сіллю, що в ньому неможливо потонути! Його унікальне повітря та цілюща вода насичені величезною кількістю корисних мінералів, що допомагає зняти втому, підвищити захисні сили організму, омолодитися, позбутися багатьох хвороб. З метою усунення неполадок у нервовій та ендокринній системах, для прискорення обмінних процесів та збереження молодості та краси відпочиваючі приймають ванни та інші процедури із сірководневих та термальних джерел Хамат-Тверії та Хамат-Гадера.
Як вибрати та купити тур до Ізраїлю

Вартість турів до Ізраїлю різко йде в гору перед Різдвом, Великоднем та іншими важливими релігійними святами (на 20-25%). Тому з метою економії краще планувати відпочинок та бронювати квитки заздалегідь. Найдорожчі курорти в Ізраїлі – Тель-Авів та узбережжя Мертвого моря, а ось в Ейлаті та Нетанії можна розміститися набагато дешевше. Тут наші співвітчизники частіше зупиняються в готелях 3 зірки з типом харчування «Сніданки» та напівпансіон, трохи рідше – в готелях 4 зірки. Частина наших співгромадян віддає перевагу гостям 5 зірок і системі «Все включено». Рівень цін на путівки залежить від сезону, на даний момент найдешевший тур на двох до Ізраїлю з Києва на 7 ночей у готель 3 зірки та включеними сніданками коштує.