м. Київ,
вул. Білоруська 2а оф. 1

Послуги з оформлення закордонних паспортів

Послуги з оформлення закордонних паспортів громадянам з окупованих територій

Послуги з оформлення закордонних паспортів громадянам із окупованих територій (Донецьк, Луганськ, АРК КРИМ)

Наша компанія також надає послуги з оформлення закордонних біометричних паспортів для громадян із Кримською, Донецькою та Луганською пропискою.

Оформлення закордонних паспортів для громадян, які проживають або прописані на окупованій території України, займає більш тривалий час і потребує додаткових документів.

Додатковими документами можуть бути права нового зразка, свідоцтво про народження, довідка про переселенця, дипломи про закінчення університету.

Якщо громадянин з окупованої території мав старий закордонний паспорт синього кольору, терміни оформлення закордонного паспорта не відрізнятимуться від термінів оформлення громадян з території України.
Якщо ж закордонних паспортів раніше не було або були, але червоного кольору, тоді наявність додаткових документів є обов'язковою умовою отримання біометричного паспорта.


Вартість послуг компанії з супроводу, сприяння у збиранні додаткових документів та отриманні паспроту складає - 2150 грнЦіна за послугу термінового оформлення закордонного паспорта в Україні від нашої фірми включає:


  •      Збір повного пакета документів;
  •      Оформлення бланків та довідок;
  •      Оплату податків та внесків;
  •      Вартість закордонного паспорта

ЗАГРАНПАСПОРТУ ДЛЯ ДІТЕЙ (з народження до 16 років)

Наша компанія надає послуги з оформлення дитячих біометричних закордонних паспортів без черг та у найкоротші терміни.

Вартість та терміни