м. Київ,
вул. Білоруська 2а оф. 1

Тури до Європи


Послуги з оформлення закордонних паспортівПослуги з оформлення закордонних паспортів та дитячих проїзних документів (для громадян усіх регіонів України)
Наша компанія працює на ринку туристичних та паспортних послуг з 2012 року.

 Завдяки злагодженим діям нашої команди, у вас є можливість оформлення термінового закордонного паспорта від трьох днів. Ми повністю контролюємо процес оформлення та отримання закордонного паспорта. Наші клієнти проходять в ОВІР без черги і тільки для того, щоб сфотографуватися і отримати закордонний паспорт.

Для мешканців Києва або приїжджих, які мають іногородню прописку, ми можемо допомогти в оформленні закордонного паспорта за місцем проживання. Для цього вам більше не доведеться їхати в інші міста, витрачати багато часу і грошей. Усі формальності здійснюються швидко, без зайвої метушні та черг.


Без черги – за 10-15 хвилин. Телефонуйте!

Вартість та документи для оформлення закордонного паспорта в Україні
 
    сроки
   стоимость
    3 рабочих дня      3700 грн
    4-5 рабочих дней       2500 грн
    15  рабочих дней       1600 грн


Оскільки кількість охочих отримати біометричний закордонний паспорт зросла, у роботі ОВІРу можливі невеликі затримки у термінах видачі документів.


Ціна за послугу термінового оформлення закордонного паспорта в Україні від нашої фірми включає:    · Збір повного пакета документів;

     Оформлення бланків та довідок;

     Оплату податків та внесків;

     Вартість закордонного паспорта.


Для оформлення закордонного паспорта вам необхідно надати нашим співробітникам копії або оригінали документів для зняття копій:

    Паспорт громадянина України;
    Ідентифікаційний код;
    Старий закордонний паспорт.Чому ми:

     Абсолютно легально – 100%

     Мінімум документів – лише найнеобхідніше. Надійно, працюємо законно, цінуємо свою репутацію – 100% гарантія!

     Оформлення за 1 візит – 10-15 хвилин

     Вам не потрібно ламати голову, ми допоможемо та проконсультуємо за документами. З кожним клієнтом працюємо індивідуально. Швидко – без черги!

     Вигідні ціни – без доплат

     Вигідні ціни без доплат. Вони включають НАШІ консалтингові послуги та допомогу в оформленні. Діють постійні знижки для наших клієнтів


Ми не беремо до роботи оригінали ваших документів. Вони залишаються у вас на руках і пред'являються лише під час отримання закордонного паспорту в ОВІРі.

Зверніть особливу увагу на документи, що надаються. Усі дані клієнта у паспорті мають збігатися з його даними в ідентифікаційному коді. У разі зміни прізвища або надавайте свідоцтво про зміну ПІБ або копію свідоцтва про шлюб.

Ми є безперечним лідером серед компаній, які займаються послугами термінового оформлення закордонних паспортів в Україні.Послуги з оформлення закордонних паспортів громадянам із окупованих територій

Послуги з оформлення закордонних паспортів громадянам із окупованих територій (Донецьк, Луганськ, АРК КРИМ)

Наша компанія також надає послуги з оформлення закордонних біометричних паспортів для громадян із Кримською, Донецькою та Луганською пропискою.

Оформлення закордонних паспортів для громадян, які проживають або прописані на окупованій території України, займає більш тривалий час і потребує додаткових документів.

Додатковими документами можуть бути права нового зразка, свідоцтво про народження, довідка про переселенця, дипломи про закінчення університету.

Якщо громадянин з окупованої території мав старий закордонний паспорт синього кольору, терміни оформлення закордонного паспорта не відрізнятимуться від термінів оформлення громадян з території України.
Якщо ж закордонних паспортів раніше не було або були, але червоного кольору, тоді наявність додаткових документів є обов'язковою умовою отримання біометричного паспорта.


Вартість послуг компанії з супроводу, сприяння у збиранні додаткових документів та отриманні паспроту складає - 2150 грнЦіна за послугу термінового оформлення закордонного паспорта в Україні від нашої фірми включає:

     Збір повного пакета документів;
     Оформлення бланків та довідок;
     Оплату податків та внесків;
     Вартість закордонного паспортаЗАГРАНПАСПОРТУ ДЛЯ ДІТЕЙ (з народження до 16 років)

Наша компанія надає послуги з оформлення дитячих біометричних закордонних паспортів без черг та у найкоротші терміни.

Вартість та терміни


   сроки    стоимость
   3 рабочих дня    3700 грн
   4-5  рабочих дней     2700 грн
   8-9 рабочих дней    1600 грн
   21 рабочий день     1280 грн

Ціна за послугу термінового оформлення закордонного паспорта в Україні від нашої фірми включає:

     Збір повного пакета документів;
     Оформлення бланків та довідок;
     Оплату податків та внесків;
     Вартість закордонного паспорта.

Необхідні документи

1) Свідоцтво про народження дитини (якісна копія);
2) Цивільні паспорти батьків (копія всіх сторінок із відмітками);
3) код ІПН дитини (не обов'язково! Якщо є!);
4) Присутність дитини (з 12-ти років) та одного з батьків
5) ID-картка+папір про прописку (з 14-ти років)


ДІТЯМ ДО 12-ТИ РОКІВ

Дитину в ОВІР брати не обов'язково. Додатково:

6) 1 фото 10*15 см (70% особи), біле тло
Якщо один із батьків є не громадянином України, необхідно надати довідку про підтвердження громадянства, а також переклад паспорта іноземного батька українською мовою


Тури до Європи


Тури до Чехії з Києва – це можливість побачити середньовічні міста, насолодитися смачним та недорогим пивом та підлікуватись на курортах та в санаторіях. Якщо вам цікаві стародавні, але в той же час замки, що добре збереглися, і розкішні костели, смачна кухня і європейське нічне життя, то наша подорож - це саме те, що вам потрібно.

Путівка до Чехії вразить уяву навіть найбільших виснажених враженнями мандрівників. Столиця колишньої Чехословаччини – це низка архітектурних шедеврів, серед яких близько 20 розкішних мостів. Один із найвідоміших у вашій поїздці – це середньовічний Карлів міст, величний і неймовірно красивий. Шанувальники готичної європейської архітектури будуть у захваті від собору Святого Віта, а любителі мистецтва зможуть сповна нагулятися по різних галереях і виставках.

Відпочинок у Чехії – це ваша можливість торкнутися історії однієї з найбільш багатогранних країн Європи. Він перетвориться для вас на незабутню і дуже яскраву пригоду.


Польща країна з однією з найдавніших і найбурхливіших історій у Європі. Тут також дуже гарна природа. Ці два фактори зумовлюють те, що в цій країні дуже багато визначних пам'яток, які варто відвідати, обираючи тури до Польщі.

Варшава. Столиця Польщі є однією з головних визначних пам'яток країни. Весь історичний центр міста було знищено під час. Другої світової війни. Потім протягом півстоліття всі будівлі були відновлені з вражаючою точністю завдяки фотографіям, вцілілим кресленням і спогадам жителів. І тепер ми можемо погуляти тим же містом, що був до руйнування. Завдяки точному відновленню архітектури весь історичний центр був внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Замок Мальборк. Збудований лицарями Тевтонського ордену у чотирнадцятому столітті. Є найбільшим замком у світі, побудованим із цегли. Чудо середньовічної архітектури. Цей величний замок внесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Вроцлав. Це місто є столицею Сілезії. Це місто мостів та гномів. Перших у місті 220, а гномів безліч. Вроцлав одне з найбільших і найстаріших міст країни.

Познань. У місті є величезна кількість історичних пам'яток, серед яких Польський кафедральний собор. Він є найстарішою церквою у Польщі.

Угорщина є однією з тих країн, межі якої за часи існування змінювалися кілька разів і дуже суттєво. Колись до складу Угорщини входили території сучасних Трансільванії, Словаччини, України, Хорватії. Це, безперечно, наклало відбиток на особливості угорської культури загалом та архітектури зокрема. Сьогодні поїздка до Угорщини – це один із найцікавіших видів для пізнання цієї країни.

Вибираючи для подорожі автобусні тури до Угорщини з Києва, ви зможете отримати задоволення від розуміння незвіданого завдяки можливості вибрати подорож на свій смак.

Однак відпочинок в Угорщині – це не тільки екскурсії найцікавішими місцями, але ще й шанс відпочити на найбільшому озері Центральної Європи, Балатоні. Завдяки помірно-континентальному клімату, біля берегів Балатону сонячне літо триває з травня до вересня, що робить його дуже привабливим місцем для туризму.

Будапешт – це столиця Угорщини та дуже багате на пам'ятки європейське місто. Тури в Будапешт дозволять вам по-справжньому відчути атмосферу міста. Ви погуляєте легендарним проспектом Андраші, відвідайте Будайську фортецю, відпочинете в міському парку, пройдетеся набережною Дунаю.