м. Київ,
вул. Білоруська 2а оф. 1

Грузія

Тури до Грузії з Києва


Кожен, хто хоч одного разу побував у Грузії, навіки залишається зачарованим цією країною: її людьми, стародавньою історією, красою гірських пейзажів, суворою красою старовинних храмів, своєрідністю національної музики та танцю.
Життєлюбна, горда, привітна, особлива, зі своїм неповторним акцентом вона закликає туристів скуштувати Кіндзмараулі та Цинандалі у харчевнях старого Тбілісі, відпочити на пляжах квітучого Батумі, оздоровитись знаменитою водою Боржомі.

Де відпочити у Грузії?

Кожен куточок священної землі Сакартвело прекрасний по-своєму, і побачити всю її красу в рамках одного туру – завдання нездійсненне. Додайте до цього яскравий темперамент та унікальні традиції гостинності грузинського народу, красу природних ландшафтів, чудовий клімат та чудовий сервіс, і це будуть не менш вагомі аргументи на користь вибору цієї дивовижної країни, особливо якщо це тур зі «Все включено», у Грузії є місця відпочинку на будь-який смак:

    Гудаурі, Бакуріані – високогірні курорти;
    Кобулеті. Батумі, Чакві, Урекі – пляжні курорти;
    Боржомі, Джава, Цхалтубо – курорти-здравниці.

Екскурсійні тури

Ступивши на землю Грузії, ви опинитеся у справжній скарбниці стародавніх культурних пам'яток різних епох. Старовинні палаци, собори, церкви розкидані на всій її території. Для тих, хто вирушає в тур з метою ближче познайомитися з історією та традиціями цієї країни, напевно сподобається місто Абастумані з його палацово-парковими комплексами, занедбане Уплісцихе – перше місце поселення людини, а унікальні печерні комплекси в Цхалтубо, що простяглися на десятки км. підводними річками та гротами, напевно, зацікавлять спелеологів-аматорів.
На березі повноводної Кури розташований сонячний Тбілісі – серце Грузії та її головна гордість. Це місто ввібрало багатовікові культурні традиції різних народів і епох. Неповторна аура старовинних вуличок, фортець, монастирів, соборів, двориків з мереживними балкончиками приваблює до цього унікального місця мільйони туристів. Головні пам'ятки: фортеця Нарікала, собор Цмінда Самеба, Метехська скеля, знамениті сірчані лазні, монастир Мтацмінда, музей етнографії.

Сімейні тури

Тим, хто хоче відпочити всім сімейством, ідеально підійде морське узбережжя Батумі. Ласкаве море, чудові пляжі, найсмачніші ароматні вина та прекрасна кухня зроблять перебування в цьому місті приємним для дорослих. А діти залишаться у захваті від Батумського дельфінарію, великого аквапарку та парку атракціонів.
Останніми роками активно розвивається місто-курорт Уреки. Піщані пляжі з чистою водою, водні екскурсії на теплоходах і яхтах, сусідство численних фруктових садів - мандарини, хурма, гранати, фейхоа, виноград, які можна тут спробувати практично прямо з гілки - що ще потрібно для відмінного сімейного відпочинку?
Шанувальники вишуканого відпочинку зможуть насолодитися всіма принадами турів зі «Все включено». А любителям спокою та усамітнення можна порекомендувати Кобулеті з його небагатолюдними гальковими пляжами, бамбуковими гаями та чайними плантаціями.
Як вибрати та купити тур до Грузії

На заході Грузії переважає субтропічний клімат, а на сході перехідний до континентального. На узбережжі тепло і влітку (24-27), і взимку (6-8). Але чим далі від моря, тим сезонніша різниця температур стає суттєвішою: до +40 влітку і нижче 0 взимку, а у високогір'ї стовпчик термометра може опускатися до -20. Найбільш популярні серед наших співгромадян готелі мають категорію 3 зірки. Дещо рідше воліють готелі 4 зірок. Тип харчування переважно «Сніданки». Є можливість вибрати систему «Все включено». Рівень цін на путівки залежить від сезону, на даний момент найдешевший тур на двох до Грузії з Києва на 7 ночей у готель 3 зірки та включеними сніданками. Купити тур до Грузії можна наступним чином: оформити покупку онлайн, сплатити готівкою в офісі